CURASEPT PERIO 0,12% chlorhexidín+kyselina hyalurónová ústna voda

Cena 7.30
Dostupnosť: na sklade
Cena bez DPH: 6.08
Záručná doba: 24 mesiacov
ks

POPIS:

Ústna voda obsahuje:

0,12% chlórhexidín diglukonát, ktorý pôsobí proti bakteriálnemu povlaku,patentovaný ADS systém chráni prirodzene biele zuby (zabraňuje pigmentácii a poruchám chuti spôsobeným chlórhexidínom).

Kopolymér PVP-VA a kyselinu hyalurónovú. Kombinácia týchto dvoch látok tvorí na sliznici ďasien ochranný film a pomáha v priebehu regenerácie tkaniva.

Odporúča sa pri zavádzaní implantátov, po komplikovanej extrakcii zuba či iných chirurgických zákrokoch v ústach, pri zápale ďasien a parodontu a vo všetkých prípadoch, keď je rýchlejšie hojenie rán podmienkou optimálneho výsledku stomatologického zákroku.

Dávkovanie a spôsob užívania

Ústna voda sa použije po bežnej ústnej hygiene vyplachovaním ústnej dutiny 10 ml neriedeného roztoku (1 polievková lyžica) minimálne po dobu jednej minúty.

Upozornenie: Nejedzte, nepite, nefajčite a nevyplachujte ústa aspoň pol hodinu po použití ústnej vody. Používajte 28 dní alebo podľa pokynov zubného lekára.
Ústnu vodu neprehĺtať, určená je k vonkajšiemu použitiu. Uchovávať mimo dosahu detí. Skladovať v chlade a chráňiť pred zdrojmi svetla. Obal likvidujte v súlade s miestnymi požiadavkami. Nepoužívajte po uplynutí doby použiteľnosti uvedenej na obale. Nepoužívajte, ak je obal poškodený. Obsahuje disiričitan sodný.